15. Německo - Wiedergeltingen, Mnichov

Tak a jsme zase pryč z domoviny. Po 45 dnech jsme opustili ČR a vyrazili směrem na Portugalsko

Tak a jsme zase pryč z domoviny. Po 45 dnech jsme opustili ČR a vyrazili směrem na Portugalsko s tím, že tam nějaký ten týden pojedeme. Cesta je cíl a tak nebudeme spěchat. 

V německu zůstáváme jen jeden den, než se vydáme do Itálie poblíž Milána. 

Jsme v AirBnB u milé paní  a je tu takový malý kulečník a tak jsme s dětma hráli a děti vlastně skoro nic jinýho tady ani nedělaly. 

 

 

Na našem cestování je skvělý, že protože s sebou toho máme málo, tak vycházíme z toho, co na nás kde čeká a kulečník bychom si nevymysleli, ale je to skvělý, že si to děti mohly zkusit a zahrát. A uvidíme, co nás zase bude čekat na dalším místě. 

 

 

Jedinečným se toto místo pro nás stává i proto, že jsme zde sprovoznili drona, kterého jsme si koupili díky vaší podpoře naší cesty a příspěvkům, které jste nám velmi laskavě poslali. Budeme ho používat na natáčení videí a focení po cestě. Byl to takový náš malý sen. 

 

 

Tak jedeme dále. Po krásném místě v přírodě zítra, nás čeká týden nedaleko francouzského Marseille v zařízení, které je v sezóně děláno pro turisty, ale my tam budeme mimo sezónu, takže to bude takové opuštěnější. Což vůbec nevadí.