22. La Mata, Torrevieja, Alicante, Španělsko

3 týdny na jednom míště pro nás byly uklidněním po divoké předchozí etapě. 

La Mata, Torrevieja, Alicante, Španělsko. Další etapa naší cesty zítra končí a nová začíná, tentokrát to bude Almúnecar, Granada, kam dorazíme po 4 hodinách jízdy směr jih a zůstaneme tam 4 týdny.

V La Herradura, tedy asi 7 km od místa, kde budeme bydlet, je velmi silná domškolácká komunita z celého světa a tak uvidíme, jak nám tam bude mezi podobně smýšlejícími lidmi. Zatím jsme byli více sami než mezi lidmi. A většinou jsme za to rádi, ale budeme rádi i za živější čas. Děti určitě taky.

Bydleli jsme nyní v La Mata 19 dní v pronajatém apartmánu, kousek od moře, který bylo fakt krásný. Krásně divoký místy.

Prožili jsme i teplé dny na pláži a v moři, tak i chladnější dny (cca 15 stupňů).

Potkali jsme další prima krajánky, z nichž někteří projížděli obytňákem a jiný zase plánovali usídlení se tady. Což se jim teda ani nedivím. Je tu krásně.

Viděli jsme růžové jezero, které nebylo ani zase tak růžové, jeli nakupovat do Alicante v neděli, kdy tam bylo vše, co jsme potřebovali zavřený, byli ve venkovním vodním parku, kde se nesmělo koupat, našli venku na pláži kudlanku, kroutili hlavami nad červeným stromkem s pozadím palem a moře na náměstí v La Mata a mnoho dalšího. Bylo tu fakt hezky a budeme rádi vzpomínat.

Ale jedeme dále, už zítra dopoledne. Tak jsme zvědaví, co nás na cestě čeká. Pravděpodobně budou i nějaké malé Vánoce, dost možná právě na pláži. Protože letos je pro naší rodinu prostě jiný a nasáváme to, místy přežíváme, ale i si to dost užíváme.

Přemýšlíme, co bude potom, až se vrátíme domů, a přemýšlíme, kde to doma vlastně teď máme, ale nemá to cenu moc zatím plánovat.

Díky, že jste u toho s námi a náš příběh spolu s námi prožíváte. Moc si vás vážíme a děkujeme za podporu mnoha druhů.

Máme vás fakt rádi.